Nová řada nápojových systémů ZIP HydroTap® G5

ZIP HydroTap® - zařízení na přípravu chlazené, perlivé a horké vody

Ačkoliv se společnost CLAGE zaměřuje především na vývoj a výrobu úsporných elektronicky řízených průtokových ohřívačů vody, naleznete v její nabídce také zařízení na přípravu chlazené, perlivé a horké vody, která stejně jako elektronicky řízené průtokové ohřívače vody zajišťují provozně úsporný způsob přípravy těchto vod. Vše je navíc dostupné pouze z jednoho zařízení. Jedná se o výrobky z řady ZIP HydroTap®, které jsou svými vlastnostmi vhodné především pro velkokapacitní provoz kancelářských budov nebo jídelen, ale jejich menší varianty najdou místo například v restauracích, kavárnách a dokonce i v početných domácnostech. Po téměř 10-ti letech od uvedení čtvrté řady těchto zařízení s označením ZIP HydroTap® G4, kdy se jejich úspěšné používání rozrostlo napříč celým světem, přichází na řadu pátá generace těchto zařízení s názvem G5.

Nápojové systémy řady G5

Při vývoji nové generace G5 bylo zohledňováno mnoho pohledů na provoz těchto zařízení od ekonomického, přes ekologický, technický a především pohled uživatelské přívětivosti. Výsledkem jsou zařízení s úspornějším provozem, tedy nižší spotřebou elektrické energie oproti dřívější řadě. Splňují taktéž v době výroby nejnovější nařízení o ochraně životního prostředí, a proto bylo dosavadní chladivo chladícího okruhu nahrazeno schváleným typem R290, jehož použití se sebou nese inovaci celého chladícího okruhu, což má pro zákazníky zvýhodnění v podobě dodávky chladícího podstavce v ceně zařízení.

Co se týká uživatelského ovládání, jelikož se jedná o velmi propracovaná zařízení nabízející podrobné provozní informace a nastavení, přináší řada G5 úpravy uživatelského prostředí pro snadnější ovládání zařízení a zpřehlednění provozních hlášení. Dalším zpříjemněním je také ukazatel hladiny náplně CO2 či snížení hlučnosti zařízení, které bylo dosaženo automatickou regulací výkonu ventilátoru chladícího okruhu při méně náročném provozu zařízení. V tomto bodě je však také dobré podotknout, že naopak ve velmi vytížených případech použití zařízení lze jednotku dodatečně doplnit o malý elektronicky řízený průtokový ohřívač, čímž je navýšeno dostupné množství dodávané horké vody.

Vylepšování se nevyhnulo ani příslušenství a nově jsou tedy vedle stávajících výdejních baterií dostupné varianty Classic Plus s dotykovými tlačítky

 

či zcela bezdotykové varianty Touch-Free.

K těmto i dosavadním bateriím jsou pak dostupné inovované tácky včetně prodloužení stojanu baterie. Tyto tácky jsou oproti dřívějším schopny pojmout více odkapané vody a značně omezují její rozstřik do okolí.


:
:
:
:
:
Kontaktní údaje:
*
*
*
*
*
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Produktové řady

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat úsporu?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace