Nové kompaktní průtokové ohřívače

Kompaktní průtokové ohřívače

Rok 2022 je pro německého výrobce elektrických průtokových ohřívačů vody CLAGE rokem bohatým na nástup nových či modernizovaných výrobků do sériové výroby, a proto Vás krátce po oznámení započetí prodeje nových nápojových systémů ZIP HydroTap® G5 seznamujeme s celkovou inovací střední výkonové třídy kompaktních průtokových ohřívačů CLAGE.

Elektrické průtokové ohřívače vody

Pokud hovoříme o střední výkonové třídě elektrických průtokových ohřívačů, jedná se u CLAGE o modely z řady E-kompaktních průtokových ohřívačů vody o výkonech 7, 11 a 13,5 kW a továrního označení CX3. Výkony této třídy průtokových ohřívačů vody jsou vhodné jak pro jedno odběrné místo, nejčastěji kuchyňský dřez, tak i pro více odběrných míst v jednom rozvodu (umyvadlo, dřez a sprcha).

Elektronicky řízené průtokové ohřívače

Plně elektronicky řízené průtokové ohřívače vody řady CX3 si zachovávají veškeré přednosti dřívější řady, kterými jsou především na stupeň přesně nastavitelná a stálá výstupní teplota vody a automatická regulace výkonu dle okamžitých hodnot průtoku vody a její nastavené teploty. K těmto přednostem efektivního ohřevu teplé vody nová řada elektronicky řízených průtokových ohřívačů vody dále přidává nové možnosti dálkového přístupu k průtokovému ohřívači. Přechod na vysílací frekvenci Bluetooth signálu s sebou přináší rozšířené možnosti ovládání průtokového ohřívače a to nejen prostřednictvím dálkového ovladače, který je běžnou součástí modelu CFX-U, ale navíc nyní můžete průtokový ohřívač jednoduše propojit se svým chytrým telefonem. Zde je však nutné pro modely CEX a CEX-U dokoupit dálkový modul. Dále tato inovace doplňuje stávající funkce nastavování teplot vody a jejich ukládání do paměti o možnosti sledování spotřeby vody a elektrické energie, což bylo doposud výsadou pouze nejvyšší výkonové řady komfortních elektronicky řízených průtokových ohřívačů CLAGE. Při návrhu nové výrobní řady těchto ohřívačů s označením CX3 výrobce nezapomněl také na obměnu vzhledu zařízení. Jednotlivé modely si tak můžete prohlédnout na obrázku níže či přímo ve skupině kompaktní průtokové ohřívače na našich stránkách.


:
:
:
:
:
Kontaktní údaje:
*
*
*
*
*
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Produktové řady

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat úsporu?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace